koncerty

2017

31.01.2017 19:00
Refektář MATFYZ - Praha
Program:
  • J. S. Bach - F. Bussoni: Chaconne d moll BWV 1004
  • I. Albeniz: Iberia / El Puerto, Rondeňa
  • M. Ravel: Pavane pour une infante défunte
  • M. Ravel: La Valse
  • http://www.mff.cuni.cz/verejnost/pozvanky/2017fakultnikoncerty.htm
14.02.2017 19:30
Rudolfinum Praha
Program:
  • L. van Beethoven: Klavírní koncert č. 4 G dur
Dále účinkují:
  • PKO
  • Vojtěch Spurný - dirigent
  • http://pko.cz/cs/abonentni-koncerty/108-ii-koncert-rada-a-utery-14-unora-2017
14.03.2017 19:30
Břevnovský klášter
Program:
  • J. Haydn: Piano trio F dur
  • D. Šostakovič: Piano trio No. 1 C dur
  • A. Dvořák: Piano trio f moll
  • http://www.kinskytrio.cz/
24.04.2017 19:30
Atrium - Žižkov
Program:
  • J. Haydn: Piano trio F dur
  • D. Šostakovič: Piano trio No. 1 C dur
  • A. Dvořák: Piano trio f moll
  • http://www.kinskytrio.cz/
27.04.2017 19:30
Salzburg
Program:
  • J. S. Bach - F. Bussoni: Chaconne d moll BWV 1004
  • I. Paredewsky: Sarabande
  • D. Šostakovič: Preludium a Fuga No. 15 op. 87 Des dur
  • M. Ravel: Pavanne pour une infante défunte
  • M. Ravel: La Valse
01.05.2017 19:30
Leamington Spa-Anglie
Program:
  • L. van Beethoven: Triple Concerto C dur op. 56> http://www.kinskytrio.cz/
24.05.2017 19:30
DK Metropol-České Budějovice
Program:
  • S. Rachmaninov: Klavírní koncert č. 2 c moll op.18
Dále účinkují:
  • Jihočeské divadlo
  • Mario De Rose - dirigent
  • http://www.jihoceskedivadlo.cz/
13.06.2017 19:30
Libeňský zámek - Praha
Program:
  • bude upřesněn> http://www.kinskytrio.cz/
29.07.2017 19:30
Mallorca
Program:
  • I. Albeniz: Iberia /Nr. 2 El Puerto, Nr. 5 Rondeňa/
  • M. Ravel: Pavanne pour une infante défunte
  • M. Ravel: La Valse
  • A. Arutjunjan: Trumpetkonzert
Dále účinkují:
  • Oliver Lakota - trumpet

2018

27.01.2018 19:30
Rudolfinum - Praha
Program:
  • bude upřesněn
17.10.2018 19:30
Třešť
Program:
  • bude upřesněn

2016

15.04.2016 19:30
Salzburg
Program:
  • I. Albeniz: Iberia / El Puerto, Rondeňa
  • M. Ravel: Pavane pour une infante défunte
  • M. Ravel: La Valse (první řada)
  • D. Šostakovič: Preludium a Fuga No. 15 op. 87 Des dur
  • S. Prokofjev: Sonata No. 2 op. 14 d moll
02.04.2016 15:00
Rudolfinum Praha
Program:
  • J. Páleníček: Klavírní koncert No. 3
Dále účinkují:
  • Česká filharmonie
  • Lahav Shani - dirigent
  • http://www.ceskafilharmonie.cz/abonentni-rada-o-p777.html
20.03.2016 20:30
Carnegie Hall - NY - USA
Program:
  • M. Ravel: La Valse
  • A. Arutiunian: Trupmet Koncert / Oliver Lakota trumpet
  • http://www.carnegiehall.org/Calendar/2016/3/20/0830/PM/New-England-Symphonic-Ensemble/
13.03.2016 19:30
Toluca Mexico
Program:
  • D. Šostakovič: Koncert pro klavír a trubku No. 1 c moll
Dále účinkují:
  • Filharmonie Toluca
  • Oliver Lakota - Trumpet
11.03.2016 19:30
Texcoco Mexico
Program:
  • A. Jolivet: Koncert pro trubku, klavír a smyčcový orchestr
Dále účinkují:
  • Filharmonie Toluca
  • Oliver Lakota - Trumpet

2015

11.12.2015 19:30
Komorní dům - Jihlava
Program:
  • B. Smetana: Fantazie na české národí písě
  • F. Chopin: Etudy op. 25
  • F. Chopin: Andante Spianato et Grand Polonaise Es dur
16-18.11.2015 19:30
Kinsky trio -Anglie
Program:
  • A. Arensky: Piano trio No. 1 op. 32 d moll
  • N. Rimsky - Korzakov: Piano trio in c minor
  • A. Dvořák: Piano trio op. 90 "Dumky"
  • B. Martinů: Bergerettes
  • http://www.kinskytrio.cz/
18. a 19.09.2015 19:30
El Paso / Texas / USA
Program:
  • M. Ravel: Koncert č. 1 G dur
Dále účinkují:
  • El Paso Symphony orchestra
  • Bohuslav Rattay - dirigent
17- 21.8.2015 19:30
Japonsko turné
Dále účinkují:
  • Oliver Lakota - Trumpet
25.07.2015 19:30
Halbturn – Rakousko
Program:
  • F. Mendelssohn Bartholdy: Preludium a fuga op. 35 No. 3 h moll
  • B. Smetana: Fantazie na české národí písě
  • M. Ravel: Tombeau de Couperin / Preludium, Forlane, Rigaudon, Toccata/
  • L. van Beethoven: Sonáta č. 22 F dur op. 54
  • S. Prokofjev: Sonata NO. 7 B dur
  • http://www.halbturner-schlosskonzerte.at/programm/
17.07.2015 18:30
Klagenfurt – Rakousko
Program:
  • F. Mendelssohn Bartholdy: Preludium a fuga op. 35 No. 3 h moll
  • B. Smetana: Fantazie na české národí písě
  • M. Ravel: Tombeau de Couperin / Preludium, Forlane, Rigaudon, Toccata/
  • L. van Beethoven: Sonáta č. 22 F dur op. 54
  • S. Prokofjev: Sonata NO. 7 B dur
12. a 14.06.2015 19:30
Toluca Mexico
Program:
  • L. van Beethoven: Klavírní koncert č. 5 Es dur
Dále účinkují:
  • Toluca symphony orchestra
  • Filippo Arlia - dirigent
14.-19.05.201519:30
Turné USA / Californie
Program:
  • L. van Beethoven: Sonáta č. 22 F dur op. 54
  • J. Sekon: Piano piece
  • B. Smetana: Fantazie na české národí písě
  • M. Ravel: Tombeau de Couperin /Preludium, Forlane, Toccata/
  • S. Prokofjev: Sonáta No. 7 B dur

2014

12.02.2014 19:00
Muzeum severního Plzeňska – Mariánský Týnec
Program:
  • V. J. Tomášek: Tre ditirambi
  • L. Janáček: Po zarostlém chodníčku (první řada)
  • B. Smetana: Fantazie na české národí písě
  • L. van Beethoven: Sonáta č. 22 F dur op. 54
  • F. Chopin: Andante Spianato et Grand Polonaise Es dur
19.02.2014 19:30
Německá Ambasáda – Praha 1
Program:
  • V. J. Tomášek: Tre ditirambi
  • L. van Beethoven: Sonáta č. 22 F dur op. 54
  • B. Smetana: Fantazie na české národí písě
  • I. Stravinskij: Etudy op. 7 (1-4)
  • F. Chopin: Andante Spianato et Grand Polonaise Es dur
06.04.2014 11:00
Kaiserstrasse - Wien
Program:
  • L. van Beethoven: Sonáta č. 22 F dur op. 54
  • J. Brahms: Sonata č. 1 C dur
06.05.2014 19:30
Casino – Mariánské Lázně
Program:
  • S. Prokofjev: Koncert č. 3 C dur
Dále účinkují:
  • Západočeský Symfonický Orchestr
  • Martin Peschík - dirigent
14.07.2014 19:30
Hluboká nad Vltavou - Galerie
Program:
  • G. F. Haendel: Suita d moll
  • J. Brahms: Sonata č. C dur
  • C. Debussy: L´isley joyuese
  • L. Janáček: Po zarostlém chodníčku

2013

06.02.2013 20:00
Hochschule fur Musik Carl Maria von Weber – Dresden
Program:
  • L. van Beethoven: Sonáta č. 22 F dur op. 54
  • L. Janáček: Po zarostlém chodníčku (první řada)
  • S. Prokofjev: Sonáta č. 8 B dur op. 84
18.02.2013 19:30
Muzeum hudby – Praha
Program:
  • D. Šostakovič: Klavírní trio č. 1 C dur
  • F. Chopin: Sonáta pro klavír a violoncello op. 65
  • C. Saint-Saens: Sonáta pro housle a klavír op. 75
Dále účinkují:
  • J. Fišer - housle
  • T. Brcko - violoncello
01.03.2013 19:30
Casino – Mariánské Lázně
Program:
  • S. Rachmaninov: Koncert č. 2 C moll op. 18
10.03.2013 11:00
Dům hudby – Plzeň
Program:
  • B. Smetana: Fantazie na české národní písně
  • I. Stravinskij: Chant du rossignoll Etuda č. 4 Fis dur op. 7
  • C. Debussy: Etuda č. 10 (pour les sonorités opposées)
  • L. Janáček: Po zarostlém chodníčku (Naše večery, Štebetaly jako lištovičky, Dobrou noc, Sýček ještě neodletěl)
  • S. Pokofjev: Sonáta č. 8 B dur op. 84 (3.věta)
12.04.2013 20:30
Palais des Congrés – Lyon
Program:
  • S. Prokofjev: Koncert č.1 Des dur
14.04.2013 16:00
Palais des Congrés – Lyon
Program:
  • S. Prokofjev: Koncert č. 1 Des dur
28.04.2013 19:30
Skutec
Program:
  • L. van Beethoven: Koncert č. 5 Es dur op. 75
Dále účinkují:
  • Jihočeská komorní filharmonie
  • Jan Talich - dirigent
27.05.2013 19:30
Kolín nad Rýnem
Program:
  • O. Messiaen: Preludium č. 1, 3, 8
  • M. Ravel: Sonatine
  • C. Saint-Saëns: Sonáta pro housle a klavír op. 75 d moll
  • S. Prokofjev: Sonáta op. 84 č 8 B dur
Dále účinkují:
  • Michal Sedláček - housle
17.-20.07.2013 22:30
Stockerau
Program:
  • S. Prokofjev: Etudy op. 2 č. 1-4
  • I. Stravinskij: Etudy op. 7 č. 1-4
  • I. Stravinskij: Chant du rossignol
  • C. Saint-Saëns: Sonáta pro housle a klavír op. 75 d moll
  • M. Ravel: Tzigane pro housle a klavír
Dále účinkují:
  • Michal Sedláček - housle
21.09.2013 20:00
Casino - Mariánské Lázně
Program:
  • F. Chopin: Andante Spinato et Grande Polonaise brillante ES dur op. 22 >/li>
Dále účinkují:
  • Talichova komorní filharmonie
  • Lukáš Kovařík- dirigent
28.08.2013 21:00
Edinburgh
Program:
  • J. Brahms, R. Schumann, A. Dvořák, B. Smetana
20.09.2013 19:30
Martinshof /Rotenburg
Program:
  • S. Prokofjev: Etudy op. 2 č. 1 - 4
  • I. Stravinskij: Etudy op. 7 č. 1 - 4
  • L. Janáček: Po zarostlém chodníčku č. 1, 2, 5, 10
  • B. Smetana: Fantazie na české národní písně
  • F. Chopin: Andante Spianato et Grande polonaise brillante Es dur op. 22
27.11.2013 19:30
Hochschule für Musik Dresden
Program:
  • A. Dvořák: Koncert g moll op. 33
Dále účinkují:
  • Severočeská filharmonie Teplice
  • Ekkehard Klemm- dirigent
17.11.2013 11:00
Wien
Program:
  • J S. Bach: Francouzská suita G dur BWV 816
  • S. Rachmaninov: Etuda op. 39 č. 7
  • L. Janáček: Po zarostlém chodníčku č. 1, 2, 3, 4, 5
  • B. Smetana: Fantazie na české národní písně
  • F. Chopin: Andante Spianato et Grande polonaise brillante Es dur op. 22
13.12.2013 19:30
Trier
Program:
  • B. Smetana: Fantazie na české národní písně
  • L. Janáček: Po zarostlém chodníčku /první řada/
  • S. Prokofjev: Sonáta op. 84 č. 8 B dur
 
© 2013 Veronika Böhmová | klavíristka